Ημερ
Γεγονός
Διοργάνωση
Αγορά
12:00
Νίκολο Ποζζάνι
Τίμ Λόσεν
Ιταλία - ITF Άντρες - Ιταλία
12:00
Τζουζέπε Λα Βέλα
Αλέσιο Ντεμικέλις
Ιταλία - ITF Άντρες - Ιταλία
13:00
Ρέντινγκ U21
Μίλγουολ U21
Αγγλία - Professional Development League
13:00
Φινλανδία U19
Πορτογαλία U19
Διεθνή - Διεθνή Φιλικά U19
13:00
Βόρεια Μακεδονία U19
Κύπρος U19
Διεθνή - Διεθνή Φιλικά U19
13:00
KS Kastrioti Kruje
Βόρα
Αλβανία - Kupa
13:00
Πογκράντετσι
Μπίλις Μπάλις
Αλβανία - Kupa
13:00
KF Luz i Vogël 2008
Τεούτα
Αλβανία - Kupa
13:00
Κούφερ Σουμ
Αλ Χασεμέγια
Ιορδανία - 1st Division
13:00
Μπλάμα
Αλ Αράμπι
Ιορδανία - 1st Division
13:00
Al Adalh
Al Ittihad Jeddah
Σαουδική Αραβία - Premier League
13:00
Ρικάρντας Μπεράνκις
Καμίλ Μάιχζακ
Βουλγαρία - ATP - Σόφια
13:00
Ούγκο Γκρενιέ
Ρομάν Σαφιούλιν
Ισραήλ - ATP - Τελ Αβίβ
13:00
Νίκολας Κίκερ
Ρένσο Ολίβο
Αργεντινή - Tσάλεντζερ - Μπουένος Άιρες
13:00
Μαριάνο Ναβόνε
Φελίπε Άλβες
Αργεντινή - Tσάλεντζερ - Μπουένος Άιρες
13:00
Ζοάο Ντομίνγκες
Αλεξάντρ Μίλερ
Πορτογαλία - Tσάλεντζερ - Λισαβόνα
13:00
Αμαντίν Μοννότ
Ολίβια Γκράμ
Ισπανία - ITF Γυναίκες - Ισπανία
13:00
Στεάουα Βουκουρεστίου
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Ρουμανία - Ρουμανία - Σούπερ Καπ
13:00
Αλ Αχλί (Σαουδική Αραβία)
Mudhar
Σαουδική Αραβία - Premier League
13:00
Άντριι Ντατσένκο
Ολεξάντρ Ζουρμπά
Διεθνή - Setka Cup
13:00
HC Nόμαντ
Σαριάρκα
Καζακστάν - Vysshaya League
13:00
Μπαρακάς Σεντράλ
Μπουκανιέρος Ντε Λα Γκουάιρα
Νότια Αμερική - Copa Libertadores
13:00
Στιούαρτ Μπένγκαμ
Lei Peifan
Αγγλία - British Open
13:00
Σον Μέρφι
Γκάρυ Γουίλσον
Αγγλία - British Open
13:00
Λούκα Μπρεσέλ
Γκράεμε Ντοτ
Αγγλία - British Open
13:05
Εμανουελ Γκαλ/Γιακουμπ Βολντραμπ
Cerny M./Mares V.
Τσεχία - ITF Άντρες - Τσεχία, Διπλά
13:05
Kovalchuk Konstantin
Βίταλι Χουσιέβ
Διεθνή - Setka Cup
13:10
Άντρεϊ Κνίκιν
Γιουρι Μπονταρενκο
Διεθνή - Setka Cup
13:10
New Orleans Pelicans (yangrainmaker)
Toronto Raptors (Lalkoff)
Διεθνή - Ebasketball Battle - 4x5λεπτά
13:15
Φρανθίσκο Καμπράλ/Τζέϊμι Μάρρευ
Fallert F./Otte O.
Βουλγαρία - ATP - Σόφια, Διπλά
13:15
Αριέλ Μπεχάρ/Gonzalez
Σαντιό Ντουμπιά/Φαμπιέν Ρεμπούλ
Ισραήλ - ATP - Τελ Αβίβ, Διπλά
13:20
Αλ Ρουστάκ
ΑΙ Σιμπ
Ομάν - Ομάν - Κύπελλο Ομοσπονδίας
13:20
Phoenix Suns (blaylockk)
Golden State Warriors (ViTOR)
Διεθνή - Ebasketball Battle - 4x5λεπτά
13:30
Ιταλία U21
Ιαπωνία U21
Διεθνή - Διεθνή Φιλικά U21
13:30
Leonardo Malgaroli
Αλμπέρτο Σάννα
Ιταλία - ITF Άντρες - Ιταλία
13:30
Γερμανία (Γ)
Καζακστάν (Γ)
Διεθνή - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Γ), Όμιλος Γ
13:30
Ταμάρα Κράβτσουκ
Slashchova Maryna
Διεθνή - Setka Cup (Γ)
13:35
Ελμερ Μόλλερ
Χένρικ Μπλαντέλιους
Σουηδία - ITF Άντρες - Σουηδία
13:35
Ρυσλαν Γαρεμενκο
Hainiuk Volodymyr
Διεθνή - Setka Cup
13:40
Ότο Βίρτανεν
Λοράν Λοκολί
Γαλλία - Tσάλεντζερ - Ορλεάν
13:40
Τζιοβάνι Καλβάνο
Τζουζέπε Κορσάρο
Ιταλία - ITF Άντρες - Ιταλία
13:40
Στέφανο Ντ'Αγκοστίνο
Τομμάσο Καρνβελ-Μίινο
Ιταλία - ITF Άντρες - Ιταλία
13:40
Mruzek S./Vagner J.
Τζίρι Τζένισεκ/Daniel Paty
Τσεχία - ITF Άντρες - Τσεχία, Διπλά
13:45
Μαρία Σάκκαρη
Κατερίνα Μπάιντλ
Ιταλία - WTA - Πάρμα
13:45
Toronto Raptors (Lalkoff)
Minnesota Timberwolves (RINT)
Διεθνή - Ebasketball Battle - 4x5λεπτά
14:00
Ράσινγκ Κλουμπ (Γ)
Ντεπορτίβο Εσπανόλ (Γ)
Αργεντινή - Primera Division (Γ)
14:00
Απόλλων Λεμεσού
AEL Limassol B.C.
Διεθνή - Φιλικά Συλλόγων
14:00
Ντόναλντ Γιανγκ
Εζέκιελ Κλαρκ
Ηνωμένες Πολιτείες - Tσάλεντζερ - Τσάρλεστον
14:00
Πάτρικ Κίψον
Ομνί Κούμαρ
Ηνωμένες Πολιτείες - Tσάλεντζερ - Τσάρλεστον
14:00
Τένις Σάντγκρεν
Γκάρετ Τζονς
Ηνωμένες Πολιτείες - Tσάλεντζερ - Τσάρλεστον